Sponzorované odkazy
Spoření a pojištění pro děti

Dobrý den, naše informační stránka vám nabízí základní informace z oblasti spoření pro děti a dětské spoření s pojištěním. Doufáme že Vám tato stránka pomůže při rozhodování jakým způsobem vašemu dítěti spořit a zajistit ho do budoucnosti.

V případě že máte dotazy a nebo nápady na vylepení našich stránek o spoření pro děti, prosím zanechte vaší zprávu jako komentář k článku.

Děkujeme

Stavební a úrazové spoření pro děti

Každý zodpovědný rodič myslí na budoucnost svých dětí. Někteří schovávají peníze pro své děti pod matrace, ale ti chytřejší si sjednají spoření pro děti.

Existuje například stavební spoření, kterým svému dítěti zajistíte například studium, nebo mu pomůžete postavit se na vlastní nohy s jeho vlastním bydlením. Chcete-li vydělat na úročení, bude nejlepším systémem systém systematického přispívání nějakou částkou. Tak naspoříte alespoň nějaké peníze. Toto spoření je dlouhodobé a dříve než v 18 letech ho určitě vybírat nebudete.
Stavební spoření pro děti můžete založit:
-hned ve chvíli, kdy dítěti bude přiděleno rodné číslo
-nejpozději jeden den před jeho 18. narozeninami (nebudete mít ale přehled, co se s penězi děje, jelikož dítě je plnoleté a s penězi si může dělat co chce)

Dále existuje další typ spoření pro děti, a to je úrazové pojištění. Jedná se o pojištění se spořící složkou ať už na studium či na postavení na vlastní nohy, peníze se vyplácejí po dovršení plnoletosti pojištěnce, ale musí ho podepsat oba dva zákonní zástupci.
Úrazové pojištění odškodňuje zranění a finančně pomáhá v případech, že by pojištěnec měl po úrazech trvalé následky. Výhodou je kombinace několika druhů pojistné ochrany a možnost výplaty až čtyřnásobku sjednané pojistné částky.

Přestože většině lidí přijde spoření pro děti výhodné, někteří ho odsuzují pro jeho nevelké výnosy či potřeby podpisů obou rodičů při zpřístupnění konta dítěti.

Většina spořitelen nabízí uzavření smlouvy pro spoření pro děti zdarma až do 6 let věku dítěte. Na internetu naleznete jistě spoustu institucí, které nabízejí jedno z těchto spoření-ať stavební spoření pro děti, nebo úrazové pojištění se spořící složkou pro děti. Můžete si nalezené nabídky porovnat a přistoupit tak na pro vás nejvýhodnější nabídku.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply

Vyhledávání
Vyhledávání pojištění
Naposledy hledané pojištění
Zajímavé stránky