Sponzorované odkazy
Spoření a pojištění pro děti

Dobrý den, naše informační stránka vám nabízí základní informace z oblasti spoření pro děti a dětské spoření s pojištěním. Doufáme že Vám tato stránka pomůže při rozhodování jakým způsobem vašemu dítěti spořit a zajistit ho do budoucnosti.

V případě že máte dotazy a nebo nápady na vylepení našich stránek o spoření pro děti, prosím zanechte vaší zprávu jako komentář k článku.

Děkujeme

Spoření pro děti

Česká Spořitelna a spoření pro děti

Každý zodpovědný rodič myslící na bezpečný život jeho dětí by neměl zapomínat na spoření pro své dítě. Člověk se v životě ocitá před spoustou nesnází spojených s nedostatkem financí. Pro správné finanční zabezpečení svého dítěte je nutná pořádně prostudovat všechny druhy pojištění u jednotlivých pojišťoven. Toto základní spoření poskytuje většina pojišťoven, jako například Česká Spořitelna. Tato pojišťovna nabízí tři základní druhy spoření pro děti. Jednotlivá spoření jsou Stavební spoření, které představuje nejen vysoké zhodnocení prostředků, ale velmi efektivní způsob financování bytových potřeb. Druhé nabízené spoření je Dětská vkladní knížka, která se zřizuje dětem do 18 let věku takzvaná možnost spoření pro budoucí potřeby. Třetí a poslední druh spoření u České spořitelny je Dětský vkladový účet, účet je součástí Dětského programu České Spořitelny a je vhodný ke spoření jednorázových nebo pravidelných částek. Tento vklad je s dvouletou výpovědní lhůtou neboli splatností a automatickým obnovováním a také se zakládá dítěti od narození do 18 let.

Komerční banka a spoření pro děti

Komerční banka poskytuje pojištění nejmladších členů rodiny od narození až pod dosažení zletilost neboli 18 let věku dítěte. Tato pojišťovna nabízí také 3 druhy dětského spoření. Dětské konto neboli spoření dětí od narození až do 15 let. Dětské konto je finančně velmi nenáročné, za jeho zřízení, vedení, vklady, výběry hotovosti nebo zasílání výpisů poštou nic neplatíte. Druhý druh spoření se nazývá stavební spoření Mopy junior. Zřizuje se mladým lidem ve věku od 11 do 21 let. Spoření je vhodné pro lidi, kteří ještě neuvažují o vlastním bydlení nebo se teprve chystají. Třetí a poslední nabízené spoření je určené pro nejmladší členy rodiny do 10 let věku. Uzavření smlouvy je zdarma a cílová částka je u druhého a třetího spoření 150 tisíc korun.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply

Vyhledávání
Vyhledávání pojištění
Naposledy hledané pojištění
Zajímavé stránky