Sponzorované odkazy
Spoření a pojištění pro děti

Dobrý den, naše informační stránka vám nabízí základní informace z oblasti spoření pro děti a dětské spoření s pojištěním. Doufáme že Vám tato stránka pomůže při rozhodování jakým způsobem vašemu dítěti spořit a zajistit ho do budoucnosti.

V případě že máte dotazy a nebo nápady na vylepení našich stránek o spoření pro děti, prosím zanechte vaší zprávu jako komentář k článku.

Děkujeme

Spoření pro děti

Myslet na budoucnost svých dětí je dnes určitě IN. Peníze jim v dospělosti jisto-jistě nespadnou z nebe a i oni budou určitě vděční za to, že mají tak zodpovědné rodiče, kteří jim v dětství sjednali spoření pro děti.
Například stavební spoření je velmi dobrý dárek do začátku života. Proč říkám do začátku? To proto, že stavební spoření pro děti jim můžete sjednat hned při přidělení rodného čísla.

A proč je spoření pro děti velmi oblíbené? Za prvé proto,že každý rodič chce svého potomka vypustit do světa s nějakou tou korunou pro snadnější začátek. Pak také proto, že vklady, které kdokoliv pošle na účet stavebního spoření, jsou pojištěné, jelikož stavební spořitelny patří mezi banky. Další výhodou spoření pro děti je fakt, že pokud přestanete posílat na účet peníze, nic se neděje. Máte čas 6 a někdy i více let, než podáte výpověď. Po tuto dobu se vaše peníze dále úročí a kdykoliv můžete s posíláním zase začít.

Dalším typem spoření pro děti je úrazové pojištění, což je vlastně kompletní úrazové pojištění se spořící složkou. Peníze se pojištěnci vyplácejí po dovršení plnoletosti, ale pod podmínkou, že to musí podepsat oba dva zákonní zástupci.
Přestože většině lidí přijde spoření pro děti výhodné, někteří ho odsuzují pro jeho nevelké výnosy či potřeby podpisů obou rodičů při zpřístupnění konta dítěti.

Nabídek pro pojištění i různá připojištění k tomu je spousta. Pojišťovny přichází pořád snovými a novými nabídkami a různými vylepšeními, jak vám a vašemu potomku co nejvíce zpříjemnit život. Na internetu proto naleznete i porovnání všech nabídek spoření pro děti a tak si můžete vybrat to nejlepší pro vás.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply

Vyhledávání
Vyhledávání pojištění
Naposledy hledané pojištění
Zajímavé stránky