Sponzorované odkazy
Spoření a pojištění pro děti

Dobrý den, naše informační stránka vám nabízí základní informace z oblasti spoření pro děti a dětské spoření s pojištěním. Doufáme že Vám tato stránka pomůže při rozhodování jakým způsobem vašemu dítěti spořit a zajistit ho do budoucnosti.

V případě že máte dotazy a nebo nápady na vylepení našich stránek o spoření pro děti, prosím zanechte vaší zprávu jako komentář k článku.

Děkujeme

JISTOTA PRO DĚTI VE FORMĚ POJIŠTĚNÍ A SPOŘENÍ

V tomto článku se dozvíte co je pojištění a spoření pro děti a jaké má výhody a jaké pojišťovny nabízejí druhy pojištění a spoření.

Stavební spoření pro děti
Stavební spoření můžete svým dětem založit
•    hned ve chvíli, kdy jim bude přiděleno rodné číslo
•    poslední den, kdy je možné ho založit je den před jejich 18. narozeninami. U této pozdější varianty bohužel neovlivníte, co se dalších šest let bude se spořením dít, protože vaše ratolesti budou již plnoleté, tedy se spořením můžou nakládat dle svého uvážení.

Stavební spořitelny většinou nabízejí slevu na poplatku za to, pokud u nich uzavřete stavební spoření vašim dětem, a to dokonce až ve výši 100%.

Díky tomuto spoření usnadníte dětem vstup do života, můžete jim tímto způsobem zaplatit studia nebo jim peníze darujete jako základ na jejich první bydlení.

Úrazové pojištění pro děti

Úrazové pojištění pro děti pomáhá finančně jejich rodičům s poúrazovou léčbou dítěte. Finančně odškodňuje zranění a umožňuje vysokou pojistnou ochranu v případě, že by dítě mělo z úrazu trvalé následky.

Hlavní výhody
•    možnost kombinace několika druhů pojistné ochrany včetně odškodnění za tělesné poškození
•    pojištění trvalých následků s možností výplaty až 4násobku sjednané pojistné částky.

Další možností je úrazové pojištění se spořením.
Je to komplexní úrazové pojištění se spořící složkou. Tato složka je většinou vyplacena pojištěným dětem při dosažení plnoletosti. Peníze může použít na studia nebo jako start do nového života.

Pokud zvažujete uzavřít svým dětem pojištění či spoření, navštivte web pojisteni.cz, kde můžete srovnat veškeré nabídky od nejrůznějších pojišťoven.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply

Vyhledávání
Vyhledávání pojištění
Naposledy hledané pojištění
Zajímavé stránky